درباره ما

پیک سلامت: با هدف احیای سلامت از دست رفته مردم ، توسعه‌ی فرهنگ تغذیه سالم و دیگر آداب زندگی تشکیل شده و هم اکنون برای سلامتی مردم و دسترسی آنان به محصولات بومی و سالم تلاش می کنند.در حال حاضر پیک سلامت گلدشت اولین نمایندگی توزیع کننده محصولات مورد تأیید حکمای طب سنتی می باشد.

پخش محصولات طبیعی ، فراهم سازی و عرضه محصولات سالم مورد سفارش مشتریان را در جهت سلامت جامعه، رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.اهمیت دادن به رعایت کامل ضوابط مربوط به تهیه مواد غذایی سالم و نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های این مجموعه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان و بهبود کیفیت محصولات و خدمات جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های این مجموعه می باشد .

چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ تغذیه سالم به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان پیک سلامت بوده است.

چرا ما؟!

محصولات ما ۱۰۰٪ طبیعی و کاملا به صورت ارگانیک و بدون سموم تهیه می شود.

مواد اولیه محصولات ما کاملا سالم و تمیز می باشد

خیالتان از بابت هزینه ای که پرداخت میکنید راحت است!

کافیست فقط یکبار محصولات ما را تجربه کنید

قوانین و مقررات :

ورود کاربران به وب‌سایت پیک سلامت و استفاده ازخدمات ارائه شده در این وب سایت به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. شرایط و قوانین پیک سلامت متأثر از شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده جمهوری اسلامی ایران است. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمایید.

سایت پیک سلامت برای تسهیل دسترسی افراد به محصولات سالم و طبیعی، خدمت و کمک به عموم مردم و ایجاد اشتغال بیشتر راه اندازی شده است.

شما هم اگر فرد یا افرادی که تولید کننده محصول سالمی در چهارچوب محصولات سایت می شناسید به ما معرفی کنید.

خرید محصولات به راحتی صورت میگیرد و در صورت اشکال احتمالی در ارسال مجدد ارسال خواهد شد. و برای اطمینال از محصولات میتوانید با مراجعه به قسمت تضمین کیفیت نمونه ای از نتیجه آزمایش های مواد غذایی تایید شده را ملاحظه نماید.

ما خود را مقید رعایت حقوق دیگران می دانیم

دیدگاه ها
کد امنیتی